Product Code: KGN34NWEAG
Our price £499.00
| Built-in or Freestanding | Freestanding |
| Capacity | 297 L |
| Colour | White |
| Depth | 66 cm |
| Energy Efficiency Class | E |
| Height | 186 cm |
| Net Freezer Capacity | 105 L |
| Net Refrigerator Capacity | 192 L |
| Number of Door Bins | 3 |
| Number of Freezer Drawers | 3 |
| Number of Fridge Shelves | 4 |
| Refrigerator Door Bins | 3 |
| Removable Door Seal | Yes |
| Removeable Door Seal | Yes |
| Reversible Door | Yes |
| Reversible Doors | Yes |
| Weight | 62.59 kg |
| Width | 60 cm |
We have partnered with Klarna to give you a great shopping experience.
How to shop with Klarna?
Add item(s) to your basket and then proceed to checkout.
Select Apply For Klarna Finance as your payment method.
Manage your orders and payments in the Klarna app.
Why choose Klarna?
Have any FAQ's? Visit Klarna to find out more.
Pay in 3 instalments
Split your purchase into three payments so you can spread the cost of your purchase over time. Enter the credit or debit card details of your choice and make automatic payments every 30 days. Your first instalment will be collected when your order is confirmed by the merchant and instalments 2 and 3 are scheduled 30 and 60 days later, respectively. No interest.
Klarna's Pay in 3 is an unregulated credit agreement. Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. 18+, UK residents only. Subject to status. Ts&Cs and late fees apply.
Pay in 30 days
Get what you love today and pay up to 30 days after placing your order. No upfront payments.
Pay in 30 days is an unregulated credit agreement. Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. 18+, UK residents only. Subject to status. Ts&Cs and late fees apply.